niedziela, 19 czerwca 2016 | By: Annie

Idzie nowe...

               Przebywam ostatnio w takim czasie, że całkowicie absorbuje i pochłania mnie życie – tyle emocji, wrażeń, radości i planów. Okres wielkich zmian i nowych początków. Unoszę się na chmurce pełnej marzeń i szczęścia - absolutnie nie mam ochoty z niej schodzić. Czwarty rok studiów minął jakby mimochodem, zakończyłam właśnie sesję i czekam już tylko na wyniki z części zaliczeń. Przede mną jeszcze odbębnienie praktyk, ale myślami od dawna jestem już tylko przy przeprowadzce, malowaniu ścian, wizytach w IKEI. No i oczywiście ślubie pod koniec lipca oraz układaniu wrześniowych wyjazdów. Mam nadzieję, że teraz, kiedy nareszcie ogrom nauki spadł mi z głowy, złapię trochę spokoju, choć na jakiś większy odpoczynek też nie liczę, gdyż mam w zanadrzu całą masę wspaniałych planów i całkiem miłych obowiązków, które przez cały rok odkładałam na czas 'po sesji'. Nareszcie nacieszę się Ukochanym i przyjaciółkami, wypiję tak bardzo wyczekaną kawę w miłym towarzystwie oraz odkryję nowe zakątki Warszawy. Przede mną pakowanie, wybór bukietu i spisywanie listy prezentów ślubnych. Tyle fajnych, pięknych rzeczy się teraz dzieje, rozpiera mnie pozytywna energia – na czytanie zostaną pewnie ciepłe, letnie wieczory. ;) Oczywiście na dniach mam zamiar nadrobić też notkowe zaległości, bo sporo się tego nazbierało... Jest dużo lektur, które chcę tu jak najszybciej uwiecznić, podzielić się wrażeniami i poznać też Wasze odczucia. W dodatku już za chwilę rzucę się zachłannie na książki - jestem naprawdę wygłodniała dobrej literatury i postaram się w miarę na bieżąco zamieszczać wszelkie wrażenia z moich literackich odkryć. 

                   To będą wyjątkowe wakacje... na pewno bardzo intensywne, niezapomniane. Ale to dobrze, bo mam w sobie energię i entuzjazm, a aktywne, szybkie życie sprawia mi obecnie mnóstwo satysfakcji i radości. Jednocześnie wciąż nie ma dla mnie większego i przyjemniejszego relaksu niż chwila sam na sam z dobrą powieścią, więc książki na pewno będą mi towarzyszyły we wszystkich tych letnich wyzwaniach - na czytanie zawsze znajdę czas, to moja wielka miłość, pasja. I to się akurat nigdy nie zmieni. :) 

7 komentarzy:

Czarne Espresso pisze...

Życzę udanych wakacji i wspaniałych lektur! No i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia, którą już wkrótce podążysz :)

Zuzanna Szulist pisze...

Wspaniale! Cudownych wakacji i wielu, wielu szczęśliwych chwil do wspominania! :)

MONIKA SJOHOLM pisze...

Idzie piękny czas:)))) dużo wrażeń przed Tobą -czuj,żyj, chwytaj:))))

Wiedźma pisze...

Czekają Cię naprawdę wyjątkowe wakacje! Gratuluję i wszystkiego dobrego na zbliżającej się nowej drodze życia :)

Annie pisze...

Dziękuję Dziewczyny! <3

Zaczytana bez pamięci pisze...

Ślub pod koniec lipca - witaj w klubie :) wszystkiego dobrego na nowej drodze życia :)

Agnieszka Baran pisze...

Mnóstwo emocji przed Tobą, trzymam kciuki :)

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...