piątek, 31 lipca 2015 | By: Annie

Doczekałam się... wakacje!

                  Praktyki za mną. A już jutro, bladym świtem, wsiadam w Polskiego Busa i ruszam dołączyć do moich rodziców w uroczym domku tuż na Biebrzą. Na moje urodziny dojedzie do nas też mój ukochany. To piękny czas...16 błogich dni – cisza, szum drzew, wyjątkowe zachody słońca, jeden sklepik oddalony o 20-minutowy spacer, rano muczenie krów i pianie okolicznych kogutów. No i duży teren do własnej dyspozycji – prywatność i spokój. Reset umysłu i błogie nicnierobienie. Pewnie po tygodniu zatęsknię za miastem, a po dwóch zniosę jajo z kolcem, ale to miejsce zdecydowanie ma swoją magię, nawet dla takiego zadeklarowanego mieszczucha jak ja - wracanie tam rok po roku ma swój ogromny urok. Stosik książek wyekspediowałam już tydzień wcześniej. Kto ciekawy, co będę czytała na kocu pod chmurką – zamieszczam zdjęcie. Mam jeszcze do wyboru lektury wzięte przez rodziców, na pewno do torebki dorzucę też więcej niż jedną powieść na drogę. ;) Raczej nie zdążę przeczytać wszystkiego, ale wybór musi być! Spakowałam kilka kryminałów, coś z literatury norweskiej i iberoamerykańskiej. Lekką literaturę kobiecą, a także coś ambitniejszego. Plus kilka oryginalnych lektur, które będą stanowiły dla mnie całkowitą niespodziankę. I tradycyjnie - powieść Musso.

                   Lipiec minął mi bardzo szybko – w sumie stwierdzam, że praca w aptece nie jest aż tak tragiczna jak myślałam - największa korzyść to, że teraz mogę sypać anegdotkami o oryginalnych pacjentach. ;) Sporo w lipcu czytałam, żałuję tylko, że jakoś mało czasu poświęciłam na notki, szczególnie te zaległe – jednak wyjątkowo intensywne życie towarzyskie skutecznie odciągnęło moją uwagę od internetowego świata. Na mapie wakacyjnych podróży przede mną jeszcze kilka wyjazdów, między innymi pod egzotyczną palemkę. Zatem wakacje czas zacząć!

A tak było w zeszłym roku...

10 komentarzy:

Kasiek pisze...

Gratuluję wakacji i zazdroszczę pięknego stosu!! Nic tylko cytać

My Slow Nice Life pisze...

Dobrego odpoczywania!

Katarzyna K pisze...

Stosik pierwsza klasa. Życzę Ci miłej lektury :)

Scathach pisze...

Życzę Ci prawdziwego wypoczynku!

Procella pisze...

Kilka rzeczy z tego stosiku (czy raczej stosu!) wygląda całkiem smakowicie. Miłego wypoczynku! :)

Sylwuch pisze...

Stosik piękny! :) Życzę przyjemnego odpoczynku!

K-Alinki pisze...

Same książkowe perełki. Miłego czytania :)
16 dni błogiego lenistwa?! Ależ Ci zazdroszczę! Ja podobne klimaty miałam na mazurach i teraz z łezką w oku wspomnieniami wracam do tamtych chwil...;-)

Little Decoy pisze...

Życzę miłego wypoczynku ;)
Pozdrawiam!

Joanna S. pisze...

Miłego wypoczynku! :)

Annie pisze...

Dziewczyny, dziekuje za mile slowa :)))

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...