środa, 10 września 2014 | By: Annie

"Za drzwiami mojego gabinetu" - Zbigniew Lew-Starowicz

                 Książka do połknięcia na raz – dziesiątki historyjek i ciekawostek prosto z gabinetu najpopularniejszego polskiego seksuologa, Zbigniewa Lwa-Starowicza. Ciekawa, wciągająca pozycja, niektórych pewnie zgorszy, ale nie oszukujmy się – wystarczy włączyć telewizję w paśmie popołudniowym czy też wejść na pudelka, aby dostać podobne wynurzenia, tylko w znacznie wulgarniejszej, ekshibicjonistycznej formie. A w książce Starowicza jest mądrze, z odpowiednim dystansem i smakiem – nie ma poszukiwania taniej sensacji, a jest rzeczowe, naukowe podejście do tematu, choć jednocześnie nieugrzecznione i niepozbawione nutki pikanterii czy też poczucia obcowania z sekretnym zwierzeniem. Wciąga, chciałoby się więcej. Ciekawostka, popołudniowy smaczek. Mi się podobało. :)

4 komentarzy:

Renata Sz. pisze...

Uwielbiam Lwa-Starowicza, dlatego chętnie czytam jego publikacje.

Trinity pisze...

Uwielbiam profesora, polecam Ci jego 'O kobiecie" i 'O mężczyźnie" - lubię go właśnie za ten dystans, smak i to, że wie, o czym mówi i zna się na tym :)

Kaś pisze...

Lubię książki Starowicza, ale ostatnimi czasy coraz więcej ich wychodzi niemalże równolegle, więc i czas, i pieniądze nie pozwalają na zapoznawanie się z nimi. A szkoda...

Annie pisze...

Trinity - dziękuje, na pewno sięgnę! :)

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...