sobota, 1 lutego 2014 | By: Annie

Książki, znowu książki... :)


            Pogoda taka, że najlepiej w ogóle nie wychylać się z domu – o tej porze roku zaszycie się pod kocem z dobrą powieścią i kubkiem gorącej herbaty wydaje się być jednocześnie najatrakcyjniejszą i najrozsądniejszą opcją. Jednak ja właśnie pakuję plecak i już jutro wyjeżdżamy wraz z moim chłopakiem – nasz cel to polskie  morze, a konkretnie Świnoujście. Jedziemy pociągiem, więc trzymajcie kciuki, żebyśmy nie utknęli gdzieś przymrożeni w polu, w wielkiej zaspie śniegu. ;) Od kilku dni pieczołowicie wyławiałam z mojej biblioteczki pozycje, które pojadą z nami – szykowanie takich podróżnych stosików zawsze sprawia mi mnóstwo radości. Bierzemy także całe mnóstwo filmów, aby wreszcie nadrobić braki. 

            A na dobre zakończenie stycznia i pozytywne rozpoczęcie kolejnego miesiąca tradycyjnie już prezentuję Wam moje najnowsze książkowe nabytki - kilka smaczków, rosyjski kryminał, coś ambitniejszego... Część już przeczytałam, jednak recenzje wciąż czekają na napisanie, a zaległości rosną... Ale poprawię się, obiecuję... :)  

17 komentarzy:

Agnieszka T pisze...

Przyjemnej lektury życzę i czekam na recenzje

myslownicelife.blogspot.com pisze...

Uwielbiam Świnoujście. Jedziecie pierwszy raz? Przejdźcie się na promenadę Ahlbeck-Heringsdorf-Bansin. Pięknie. Udanego pobytu!

Meg Sheti pisze...

Raczej nie widzę nic dla siebie, ale życzę miłego czytania :D

Kasia Roszczenko pisze...

Prawdziwy KSIAŻKOHOLIZM :) Przyjemnej lektury życzę!

Żaneta L. pisze...

Życzę miłej podróży. Ze stosu nie znam niestety żadnej książki. :)

Tirindeth pisze...

Piękne nabytki :)

Marie Bell pisze...

Miłej podroży i przyjemnej lektury :)

Maruda007 pisze...

Całkiem przyjemny stosik :) Życzę miłej lektury!

Magda pisze...

piękny stos, normalnie chyba wszystko bym Ci podkradła :) a nad polskie morze w zimie to nawet gdyby mi ktoś dopłacił to bym nie pojechała, już czuję to przeszywające zimno brrrr :) niemniej jednak życzę udanej wyprawy i trzymaj się ciepło :)

Bibliopatka pisze...

O tak, to zdecydowanie pora roku idealna na leżenie w łóżku, pod kocem, z książką i gorącą herbatą. Ale wycieczki na początku lutego też mogą być ciekawe, więc życzę udanej podróży :)
Widzę na Twoim stosie "Dziewczęta i kobiety" Munro! Munro to mój crush (lubię to słowo) czytelniczy od paru miesięcy, a ten tom dopiero co skończyłam, więc nie mogłam się nie uśmiechnąć do Twojego stosu. Wspaniałych wrażeń z Munro!

Ensorcelee Mija pisze...

"Listę marzeń" przeczytały chyba wszystkie kobiety w mojej rodzinie, niezależnie od wieku :D Z nieba mi spadasz z "Dzieckiem śniegu", akurat poszukiwałam okładki z zimą :)

Linka pisze...

Super stosik! Zazdroszczę Munro, a "Dziecku śniegu" baaaaardzo polecam! Miłego wyjazdu, zrób zdjęcia polskiego morza skutego lodem. :)

Nanami pisze...

Przyjemnej podróży i oczywiście przyjemnej lektury ;)

Jędrzej J pisze...

Miłego czytania i podróży! :)

Magdalena Wasilewska pisze...

Cudowny stosik :) Miłego czytania i podróży :D
Pozdrawiam :>

Kaś pisze...

W grudniu wpadła mi w ręce "Ta, którą nigdy nie byłam" i niebawem się za nią zabieram - strasznie ciekawi mnie twórczość Majgull Axelsson, mówią, że jest świetna pod względem psychologicznym.

Littleveronica pisze...

Przepiękne stosisko :)

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...