poniedziałek, 6 stycznia 2014 | By: Annie

"Jak w życiu. Felietony" - Barbara Bursztynowicz

              Felietony to moje najnowsze literackie odkrycie – od momentu przeczytania „Mojej drogiej B” wszelkiego rodzaju zbiory przyjmuję z ogromnym entuzjazmem. „Jak w życiu” łyknęłam w jeden dzień. To ciekawe, czasami zabawne anegdoty, historyjki, opowiastki z życia Barbary Bursztynowicz – jest sporo o teatrze, serialu, znajomych, podróżach. Lubię takie małe urywki codzienności zaprezentowane w krótkiej formie – czyta się je doskonale. Jakieś takie ciepło, spokój i radość życia biją od tej pani – czytanie jej felietonów było jak otulenie się ciepłym kocem życzliwości – obcowanie z uprzejmym, sympatycznym człowiekiem, który przy porannej kawie dzieli się z nami swoimi perypetiami. W dodatku na uwagę zasługuje bardzo ładne, staranne wydanie książki.
Polecam. Mi się podobało. Bardzo.

11 komentarzy:

Klaudia pisze...

Ładne wydanie, to zawsze duży plus dla książki. Jednak tylko tyle mogę tym razem napisać, bo autorka feleietonów zupełnie mnie nie interesuje.

Owocowa pisze...

A może przeczytam skoro warto, bo kiedyś się nad nią zastanawiałam ;)

Roberta Raj pisze...

Moze kiedys sie skuszę, ale niw w najbliższym czasie

Dominika S. pisze...

Gdyby nie Twoja opinia to w życiu nie zwróciłabym uwagi na tę książkę. Nie spodziewałabym się, że felietony pani Bursztynowicz mogą być takie dobre, z ciekawości do nich zajrzę :)

MONIKA SJOHOLM pisze...

U mnie cała półka felietonów..i też lata temu zaczęłam uwielbiać ten gatunek od ''Droga B'' jak chcesz to ci wypisze smakołyki na meila:)

Annie pisze...

Monika - O tak, z przyjemnością, bardzo proszę! :) mój mail: annie@onet.com.pl

Magdalena Wasilewska pisze...

Lubię felietony, więc może przeczytam : )

moleslaw pisze...

Tylko dlaczego Ona na okładce wygląda jakby miała 20 lat ? Swoją drogą okładka bardzo ładna, będę szukać w bibliotece mam ochote na teatralne smaczki.

Kaś pisze...

W życiu bym się nie spodziewała, że pani Barbara Bursztynowicz pisze felietony i że można je znaleźć w wersji książkowej. Sięgnę po nie na pewno, bo i tematyka może być ciekawa i - jak wynika z Twojej opinii - nastrój opowieści jest dobry.

MONIKA SJOHOLM pisze...

Lista na meila poszła, pozdrawiam.

Linka pisze...

Nie dla mnie, nie przepadam ani za formą, ani za aktorką. ;)

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...