poniedziałek, 1 lipca 2013 | By: Annie

Prywatnie...

            Sesja wreszcie zakończona i aż ciężko mi w to uwierzyć, ale zdałam wszystkie egzaminy w pierwszym terminie! Najbardziej jestem dumna z chemii, którą jako jedyna na roku zaliczyłam na 5 oraz z oceny 4,5 z botaniki. Nie wiem jakim cudem udało mi się tego dokonać, cieszę się jak głupia. :) W pełni zasłużyłam na długie wakacje, które zapowiadają się bardzo intensywnie i ciekawie, głównie pod znakiem włóczęgi po Europie. Mam nadzieję, że w towarzystwie wspaniałych osób i równie wspaniałych lektur. Jutro wyruszam w pierwszą podróż – do Czech, z moim szalonym tatą, na koncert jednego z naszych ulubionych zespołów, Pet Shop Boys. :D
Oto miks ich największych przebojów, posłuchajcie, bo czuję misję szerzenia ich muzyki. :D Niestety, prawie nikt z moich znajomych ich nie zna.... (Wyłączam tu G., który na pewno zaraz się oburzy - on zna ;))


               Jeszcze jutro rano lub za kilka dni postaram się zamieścić stosik czerwcowy, bo trochę się tych nowych książek nazbierało. :) Mam również do popełnienia kilka wpisów z zaległymi recenzjami. Liczę, że blog wreszcie nieco odżyje. :) (Pierwsza zmiana -  nowe zdjęcie profilowe - jak Wam się podoba? :))

             Także... powoli wracam do życia po mega intensywnym okresie nauki. Szczerze mówiąc, gdy w zeszłym roku wybierałam farmację, trochę lekceważyłam ostrzeżenia studentów z wyższych lat o ogromie nauki i braku jakiegokolwiek normalnego życia. Cóż... niestety te ostrzeżenia w większości się sprawdziły, o czym świadczy smutna ilość przeczytanych przez mnie książek od początku roku... Ale nie ma tego złego – dzięki zmniejszonej ilości czasu na czytanie rozsądniej dobieram lektury i widzę małą poprawę w moim zachłannym książkoholizmie... :)

Życzę wszystkim udanych wakacji! Nareszcie!!!

8 komentarzy:

Mariola S. pisze...

Gratuluje wspanialych wynikow!
Zasluzylas na odpoczynek.
Koncertu Pet Shop Boys bardzo zazdroszcze :), to muzyka mojje mlodosci ;)

Natalia Wesołek pisze...

Świetne wyniki! :) Gratulacje.

Agnieszka T pisze...

Gratuluję wyników

Antyśka pisze...

Gratuluję zdania egzaminów i to z takimi wynikami! :)

Blank-Librophilia pisze...

Wszystko w 1 terminie i jeszcze chemia na 5 :O Gratulacje! Niezłym jesteś mózgowcem! :)

Sylwuch pisze...

Gratuluję! Baw się dobrze. :)

Jędrzej44 pisze...

Gratulacje! Ja muszę rozpocząć samouświadamianie na temat farmacji, bo być może będę zdawał na ten kierunek. :)

Linka pisze...

Gratuluję i życzę miłego podróżowania... no i zazdroszczę tak zapowiadających się wakacji! :)

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...