sobota, 30 marca 2013 | By: Annie

Stosy, stosiki...

           Tradycyjnie, jak co miesiąc, prezentuję moje najnowsze nabytki. Tym razem stosik jest nieco mniej okazały niż we wcześniejszych odsłonach, ale za to zawiera sporo od dawna wymarzonych przeze mnie pozycji - m.in. "Jeźdźca miedzianego", "Wyznaję" (!) oraz "Intrygę małżeńską". Reszta książek to pozycje wyszperane na wyprzedażach lub w Dedalusie, a "Wśród swoich" to jedyna książka do recenzji. :)

            Poza tym muszę poczynić tu pewne wyznanie... Chyba do reszty nam odbiło, ale mimo tylu nieprzeczytanych w domu książek zapisałyśmy się z mamą do biblioteki - oj, stęskniłam się za tą niepowtarzalną atmosferą, zapachem starych powieści, tomami cierpliwie stojącymi od lat na półkach... Ma to swój niesamowity urok. :) Obecnie czytam wypożyczone z biblioteki własnie "Lśnienie" Kinga i muszę przyznać, że jestem sama sobą bardzo zaskoczona - nie sądziłam  że książka tego typu może mi się tak spodobać. :)


            Jak już wcześniej pisałam, wyjeżdżam z moim chłopakiem do Paryża. :) Wylatujemy jutro z samego rana, a wracamy w piątek. Jednak zaległe recenzje będą musiały jeszcze trochę poczekać, bo zaraz po powrocie jadę z przyjaciółkami na weekend do Białegostoku świętować urodziny jednej z nich. Dużo się dzieje... :) Ten miniaturowy stosik poniżej to książki  które planuję zabrać ze sobą do Paryża - akcent francuski, czyli Amelie Nothomb i niezawodna w podróży Agata Christie. :)


Życzę wszystkim udanych Świąt i... do napisania :)

14 komentarzy:

cyrysia pisze...

Ciekawe nabytki. Życzę przyjemnego czytania.
Zazdroszczę wycieczki do Paryża, ale życzę udanej podróży.
Przy okazji życzę również Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych,pełnych wiary, nadziei i miłości.

Cassiel pisze...

Kinga uwielbiam, a Lśnienia jeszcze nie czytałam. Co do stosu - czytałam jedynie Bogowie Alabamy i podobała mi się ta książka. Życzę miłego czytania i udanego pobytu w Paryżu! I Wesołych. :)

Mała Mi pisze...

Co ja widzę, "Oko dnia" J. Carrolla! Kilka lat temu byłam tym autorem zachwycona, a ta książka była jedną z moich ulubionych. Polecam :)

Miłośniczka Książek pisze...

ciekawy stos :)
przyjemnej lektury :)
a także przyjemnie spędzonego czasu w Paryżu :)

Elen pisze...

Fajnie, że te swoje wymarzone tytuły zdobyłaś :) Właśnie też ostatnio się postanowiłam zapisać do biblioteki! Od pół roku chyba nie bylam, bo przenieśli gdzieś, więc zapisuję się do innej. Nawet można przez Internet rezerwować :P Christie faktycznie niezawodna :) Udanego wyjazdu!

Agnieszka Perzka pisze...


Piękny stosik:) "Jeździec miedziany" super powieść, druga część "Tatiana i Aleksander" również(polecam).
Udanego wyjazdu, odpocznij i zwiedź jak najwięcej.Może po powrocie napiszesz coś o swoich wrażeniach z wycieczki:) Pozdrawiam:)))

natkawes pisze...

Wspaniały stos :)
Życzę udanego pobytu w Paryżu.

Paulina pisze...

Eugenides... :)

Pozdrów ode mnie Quasimodo ;) Wspaniałej wycieczki!

Antyśka pisze...

Bardzo ciekawe książki. Mam nadzieję, że miło przy nich spędzisz czas :)
A co do "Lśnienia" Kinga to jest to książka, która po prostu musi się spodobać. Sama byłam zaskoczona, bo na co dzień nie czytuję takiej literatury, a tą oceniłam 6/6! :)
Pozdrawiam

Piotrek pisze...

Jakość, nie ilość, jakość! :-) A jakościowo stos jest całkiem przedni, przyznaje, przyznaje :-) Przyjemnie lektury życzę.

Natalia Tw pisze...

Gratuluje stosu, ale też jego zazdroszczę;)

magdalenardo pisze...

Życzę udanego wypoczynku i wiele wrażeń w Paryżu :)

Tytuły w stosiku niewiele mi mówią...

Tirindeth pisze...

Piękne nabytki, miłego czytania :)

Linka pisze...

Życzę udanej wycieczki no i oczywiście miłej lektury tego pięknego stosu! :)

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...