niedziela, 18 września 2011 | By: Annie

Stosik niedzielny (2)

Zgodnie z zeszłotygodniową zapowiedzią prezentuje moje nabytki z tego tygodnia. Sama jestem zaskoczona tą ilością ksiażek, ale niestety jest to raczej jednorazowa sytuacja. Tak się jakoś nałożyły moje wlasne zakupy książkowe z egzemplarzami recenzenckimi, i tak oto powstały dwa poniższe stosy. :)

Powyższy stos to wszytsko moje własne zakupy. Skorzystałam z promocja w Amazonce i po naprawdę atrakcyjnych cenach uzupełniłam moja biblioteczkę o kilka perełek. :) Szczególnie cieszą mnie dwie powieści Majgull Axelsson i powiększająca się kolekcja książek z serii z miotłą.

Drugi stosik to książki do recenzji oraz jedna wygrana w konkursie (na samej górze). Szczególnie nie mogę się doczekać przeczytania "Zanim umrę" oraz książek Katrzyny Enerlich, która oczarowała mnie swoim "Kiedyś przy Błękitnym Księżycu". :)

Życzę Wam udanej niedzieli. :) Ja wciąż odsypiam maraton filmów Pedro Almodovara, na którym byłam w noc z piątku na sobotę. Jednak co znaczy niewyspanie, w porównaniu z emocjami jakich dostarzczyło mi obejrzenie "Przerwanych objęć" (Cudo!), "Volvera" oraz "Skóra, wktórej żyję" (Fasynujące i przerażające jednoczesnie). Wszytskie te filmy gorąco polecam! Jestem zauroczona tym rezyserem. :)

20 komentarzy:

cyrysia pisze...

Jakie ciekawe i wspaniałe książki. Oj sama bym ci parę podebrała:-) Pozostaje mi życzyć tylko przyjemnego czytania.
Pozdrawiam.

http://pisanyinaczej.blogspot.com/ pisze...

Zrób coś z tłem, nie widać tekstu :-(

Tirindeth pisze...

Jest co czytać :) Super i gratuluję!

aniusiaczek92 pisze...

Oba stosy zasługują na miano - co najmniej interesujące ;) Najbardziej jednak intrygują mnie dwie książki - "Wyprawa po tajemnice Inków" oraz"Rycerz z Alcantary" :)

Maruda007 pisze...

Ciekawy stosik:) Z kilka książek bym Ci podebrała.
Pozdrawiam!

Annie pisze...

Pisanyinaczej - ale u mnie tekst bez problemu widać... Czy reszta osób też go nie widzi?

Ice_Fire pisze...

Piękny stosik, którego wręcz ci zazdroszczę. Niestety do czasu, kiedy ja będę mogła coś kupić, minie wiele czasu, bo obiecałam sobie, że zrobię to dopiero, gdy przejdę olimpiadę. Ale egzemplarze recenzenckie i te z biblioteki chyba są poza tą regułą? :) Z drugiego stosiku bardzo chciałabym przeczytać "Drugą kartą jest śmierć".

kamykowy pisze...

Bardzo ciekawe stosiki, z chęcią sama bym coś podkradła do przeczytania :) A "Zanim umrę" czytałam, jest nawet recenzja u mnie na blogu :)

martynag.1990 pisze...

Nie wiem czy którąkolwiek przeczytam. Raczej nie moje typy, ale kto wie co wpadnie kiedyś w łapki. :D:D:

Pozdrawiam

Gabrielle_ pisze...

Ukradłabym ci parę książek z tych stosików, ale chyba najbardziej książkę pani Mari Jugstedt ;)

Magda pisze...

oj kilka tytułów chętnie bym Ci podkradła :)

Nyx pisze...

"Słodkie lato" bym chętnie poczytała ;)

Dosiak pisze...

Bardzo ciekawe stosy, teraz czekam na recenzje :)

Co od Almodovara to mam mieszane odczucia. Z jednej strony robi filmy inne, poruszające, ale czasami wydaje mi się, że aż na siłę stara się być oryginalny i szokujący. Pozdrawiam :)

tarkastelu pisze...

interesujący stosik :D

Jarken pisze...

Mega ciekawe stosiki zwłaszcza że żadną z tych książek nie miałam nigdy do czynienia! Czekam niecierpliwie na recenzje! :)

Bożena pisze...

Super stosik. Ja mam chrapkę na " Kiedyś przy Błękitnym Księżycu." Pozdrawiam cieplutko. :-)

Samash pisze...

Mega stosiki xD
Tylko pozazdrościć :)

Miłego czytania !

papryczka pisze...

Piękny stos! Szczególnie Majgull mnie zachwyca. Odkrywam ją właśnie od jakiegoś czasu. Na razie mam za sobą Lód, woda. Woda i lód. To była pierwsza książka Majgull, po której przeczytaniu wiedziałam, że jest to literackie odkrycie tego roku. Potem przeczytałam stosikowy "Dom Augusty",a teraz oczekuje na przeczytanie "Ta, którą nie byłam". Niestety nie jestem w posiadaniu własnych książek. Wypożyczam:)
Pozdrawiam.

Dusia pisze...

Oo, nazbierało się kilka ciekawych książeczek, nazbierało. Miłej lektury życzę i czekam na opinie:))

Maya pisze...

Rzeczywiście miałaś obfitujący w nowe książki tydzień :). Tylko pozazdrościć zarówno stosików, jak i maratonu :).

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...