środa, 26 stycznia 2011 | By: Annie

Mój księgozbiór

Dziś postanowiłam podzielić się z Wami moim księgozbiorem :)
Zdjęcia są lekko nieaktualne, bo mam także nowy regał i część książek przewędrowała do niego (np. te które stoją w drugich rzędach). Postaram się wrzucić jego zdjęcie w weekend :).
Wiem, że może mój księgozbiór nie jest zbyt bogaty, ale prężnie sie rozwija i powiększa :P. Mam nadzieję, że kiedys dorówna Waszym :) Chociażby dziś przybyły mi dwie nowe książki - przyszło zamówienie z merlina :)
Na pierwszym zdjęciu jest ucięta najwyższa półka, ale niewiele tracicie :P Są na niej same słowniki i encyklopedie. :PJednym z moich największych marzeń jest posiadanie w przyszłości, we własnym domu, całego pokoju przeznaczonego na książki, w którym całe ściany byłyby zastawione pelnymi regałami... *.* :P

8 komentarzy:

MONIKA SJOHOLM pisze...

Oj stanęłabym przed tym zbiorem i z wypiekami na twarzy prześledziłabym co tam masz- jak ja lubię oglądać książki! Gratuluję zbioru!

Annie pisze...

Dziekuję bardzo :) Ja również lubię oglądać biblioteczki innych. Mało powiedziane lubię, ja to uwielbiam! :P
Nawet nie wiesz ile czasu spędziłam wgapiając sie w zdjęcie z Twojej biblioteczki i rozszyfrowując kolejne tytuły :P

UpiornyGroszek pisze...

Nie wiem czemu, ale ja również w oglądaniu cudzych regałów znajduję jakąś dziwną rozrywkę :D A jak odwiedzam znajomego zawsze pierwszą rzeczą którą robię jest dokładne przestudiowanie biblioteczki ;)
Co do twojej kolekcji- wcale nie taka mała ;) Kilka tytułów mam, kilka z chęcią bym podkradła (gdzie mieszkasz? :D). Największy uśmiech za to wywołała u mnie słynna, kobylasta "Biologia", która dumnie pręży się również na mojej półce ;)(i zarasta kurzem, bo na naukę to ja chęci ostatnio nie mam, ale ciii...)

kasandra_85 pisze...

Piękny zbiór. Podziwiam, przybliżam i napatrzeć się nie mogę :D Ojj podkradłabym Ci kilka pozycji ;)
Pozdrawiam i gratuluję!

Annie pisze...

U mnie tez "Biologia" pokryła się już sporą warstewką kurzu :p No ale niedługo będę musiała ja odkurzyć i wziąc się do nauki, bo zbliża się duuuży sprawdzian :P

Annie pisze...

Kasandra_85 i Upiorny Groszek - dziękuję bardzo za te miłe słowa:)

UpiornyGroszek pisze...

Jak dobrze, że nie tylko ja jestem takim leniem ;) A jeszcze lepiej, że okropny sprawdzian z biologii (znienawidzona biochemia + cytologia) mam już za sobą. Najgorzej zaś, że fizyka i chemia przede mną ;) Powodzenia w nauce i zaliczaniu sprawdzianów :) I żeby mimo wszystko trochę czasu na książki zostałon :D

Annie pisze...

Uuuu, nie cierpię biochemii :p Dostałam z tego sprawdzianu jeden, które poprawiłam, uwaga!, na 1 XD
Ja Tobie również życzę powodzenia :)
Oj, tak na ksiązki zawsze brakuje mi czasu... Niestety. :(

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...